top of page

Proměny Visage

Necítíte se dobře ve vašem starém účesu ? Nevíte, jak se správně nalíčit a pečovat o svoji pleť a vzhled? 

Už vás nudí starý šatník a chtěla by jste ho nějak oživit ? 

 

Přijďte a my Vás proměníme k nepoznání!

 

Za profesionální spolupráce kosmetičky, kadeřnice, vizážistky a fotografky Vás proměníme nejen tak, abyste dobře vypadala, ale taky se tak cítila... 

 

Je pro nás důležité Vás naučit a poradit, jak se o svůj zevnějšek starat a umět ze sebe udělat krásku v jakémkoliv věku.  Naučíme Vás, jak nejlépe podtrhnout vaše přednosti a krásu, aby jste se vždy cítila krásná a sebevědomá.

paní Hana

paní Hana

paní Jiřina

paní Jiřina

paní Martina

paní Martina

paní Iveta

paní Iveta

paní Kateřina

paní Kateřina

paní Jaroslava

paní Jaroslava

paní Michaela

paní Michaela

"Všem mohu doporučit. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a já si veškerou péči odbornic skutečně užívala, byla to jedna z nejúžasněji prožitých nedělí. Zkrátka a dobře v rukou odbornic rozkvete každá žena.

Je pravda, že žádná žena není škaredá, jen se neumí udělat hezkou..."  

 

- paní Jaroslava 

 

 

"Byl to opravdu krásný den. Děkuji moc děvčátka, máte zlaté ručičky. Na okamžik jsem se cítila jako celebrita :) . Takový zážitek bych přála všem ženám."

 

                                                                - paní Martina

 

Ještě jednou všem ze studia revital děkuji také kadeřnici Vendulce a paní fotografce Śarce a těším se na další spolupráci se slečnou kosmetickou Kristinkou. Velké díky prostě všem móóóc jsem si to užila.

                                                                    - paní Karla

 

Co proměna obnáší a jak den probíhá?

 

Snažíme se pro Vás přichystat naprosto bezstarostný den plný odpočinku,

pohody a nových zkušeností.

 

Po příchodu do studia si Vás ihned bereme do odborné péče kosmetičky. Před samotnou proměnou s Vámi konzultuje stav Vaší pleti a přesně Vám poradí, jak o ni pečovat a doporučí produkty a postupy, které by jste měla zařadit do Vaši každodenní péče. 

Poté Vám naneseme vhodnou masku, uděláme potřebné úpravy obočí a dopřejeme Vaší pleti potřebnou regeneraci.

 

Nyní přichází ta nejzáživnější část - líčení... Nejenže Vás profesionálně nalíčíme, ale také Vám poradíme jak se správně nalíčit doma před zrcadlem. Jaké barvy a tóny make-upu zvolit, jak nanášet stíny, udělat linku a zvolit ten vhodný odstín rtěnky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Následuje konzultace střihu vlasů s kadeřnicí, která se postará o to, abyste neměla problém vlasy udržovat v pěkném stavu i sama doma a poradí, jak vlasy vyživit a celkově o ně pečovat. Vaše vlasy dostanou novou barvu, střih a nechybí ani foukání a konečná úprava vzhledu vlasů.

 

A proměna zdaleka nekončí... Po dobré kávě nebo čaji se odebereme do módního butiku , kde vám odbornice sestaví outfit a dá Vám cenné rady ohledně výběru barev, střihu a doplňků, které by ve Vašem šatníku rozhodně neměli chybět a naopak, kterým prvkům byste se měla vyvarovat. 

 

Jakmile máte sestavený nový outfit, přemístíme se k profesionální fotografce do studia v krásném, rodinném prostředí, kde budete mít příležitost nafotit několik snímků a vychutnat si svou chvíli slávy. Ze snímků pro Vás fotografka vybere ty nejlepší, které Vám pár dní po proměně předá v tištěné formě. Budete tak mít krásnou památku na tak úžasný den! 

 

 

 

Na proměnách spolupracují...

 

            Kosmetické studio Revital - make-up a vizáž

            Kadeřnice Vendula Minaříková (Vrbno p.P.)

            Módní poradce Jana Balonková - Anglická móda NEXT

            Profesionální fotografka Šárka Zgarbová

 

bottom of page