Proměny Visage

Necítíte se dobře ve vašem starém účesu ? Nevíte, jak se správně nalíčit a pečovat o svoji pleť a vzhled? 

Už vás nudí starý šatník a chtěla by jste ho nějak oživit ? 

 

Přijďte a my Vás proměníme k nepoznání!

 

Za profesionální spolupráce kosmetičky, kadeřnice, vizážistky a fotografky Vás proměníme nejen tak, abyste dobře vypadala, ale taky se tak cítila... 

 

Je pro nás důležité Vás naučit a poradit, jak se o svůj zevnějšek starat a umět ze sebe udělat krásku v jakémkoliv věku.  Naučíme Vás, jak nejlépe podtrhnout vaše přednosti a krásu, aby jste se vždy cítila krásná a sebevědomá.

"Všem mohu doporučit. Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek a já si veškerou péči odbornic skutečně užívala, byla to jedna z nejúžasněji prožitých nedělí. Zkrátka a dobře v rukou odbornic rozkvete každá žena.

Je pravda, že žádná žena není škaredá, jen se neumí udělat hezkou..."  

 

- paní Jaroslava 

 

 

"Byl to opravdu krásný den. Děkuji moc děvčátka, máte zlaté ručičky. Na okamžik jsem se cítila jako celebrita :) . Takový zážitek bych přála všem ženám."

 

                                                                - paní Martina

 

Ještě jednou všem ze studia revital děkuji také kadeřnici Vendulce a paní fotografce Śarce a těším se na další spolupráci se slečnou kosmetickou Kristinkou. Velké díky prostě všem móóóc jsem si to užila.

                                                                    - paní Karla

 

Co proměna obnáší a jak den probíhá?

 

Snažíme se pro Vás přichystat naprosto bezstarostný den plný odpočinku,

pohody a nových zkušeností.

 

Po příchodu do studia si Vás ihned bereme do odborné péče kosmetičky. Před samotnou proměnou s Vámi konzultuje stav Vaší pleti a přesně Vám poradí, jak o ni pečovat a doporučí produkty a postupy, které by jste měla zařadit do Vaši každodenní péče. 

Poté Vám naneseme vhodnou masku, uděláme potřebné úpravy obočí a dopřejeme Vaší pleti potřebnou regeneraci.

 

Nyní přichází ta nejzáživnější část - líčení... Nejenže Vás profesionálně nalíčíme, ale také Vám poradíme jak se správně nalíčit doma před zrcadlem. Jaké barvy a tóny make-upu zvolit, jak nanášet stíny, udělat linku a zvolit ten vhodný odstín rtěnky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Následuje konzultace střihu vlasů s kadeřnicí, která se postará o to, abyste neměla problém vlasy udržovat v pěkném stavu i sama doma a poradí, jak vlasy vyživit a celkově o ně pečovat. Vaše vlasy dostanou novou barvu, střih a nechybí ani foukání a konečná úprava vzhledu vlasů.

 

A proměna zdaleka nekončí... Po dobré kávě nebo čaji se odebereme do módního butiku , kde vám odbornice sestaví outfit a dá Vám cenné rady ohledně výběru barev, střihu a doplňků, které by ve Vašem šatníku rozhodně neměli chybět a naopak, kterým prvkům byste se měla vyvarovat. 

 

Jakmile máte sestavený nový outfit, přemístíme se k profesionální fotografce do studia v krásném, rodinném prostředí, kde budete mít příležitost nafotit několik snímků a vychutnat si svou chvíli slávy. Ze snímků pro Vás fotografka vybere ty nejlepší, které Vám pár dní po proměně předá v tištěné formě. Budete tak mít krásnou památku na tak úžasný den! 

 

 

 

Na proměnách spolupracují...

 

            Kosmetické studio Revital - make-up a vizáž

            Kadeřnice Vendula Minaříková (Vrbno p.P.)

            Módní poradce Jana Balonková - Anglická móda NEXT

            Profesionální fotografka Šárka Zgarbová