top of page

Biostimulační Laser

Biostimulační laser je moderní přístroj, který splnuje veškeré nároky současné kosmetické péče. Je vybaven nejmodernější optikou i elektronikou.

Správné nastavení hlídá mikročip. Oči jsou chráněny ochrannými brýlemi.

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi, tím povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Při průchodu světla  se zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Please reload

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.
Lasrová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk. V jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.
Světelná energie postupně pohlcovaná tkání kterou proniká vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné. 

Co je laser ?

Možnosti laseru v našem salonu

Hojení zánětlivých a jiných chorob

AKNE - Jeden z nejčastějších kosmetických problémů. Laser v tomto případě napomáhá k  hojení  zánětlivých  papulek a pustulek už od několika málo aplikací. Plet reaguje ve většině případů na laserovou léčbu spontánně  a velmi rychle. Těžší forma akné vyžadují důkladnější péči.

Proto je k nabídnutí speciální laserový gel a kúra 10 sezení. Kúra je v tomto případě nezbytná.​​

ALOPECIE - Podpůrná léčba, stimulace růstu vlasů a zkvalitnění vlasového porostu.

EKZÉM - Laser může zlepšit kvalitu života pacientů zmírněních povrchových projevů této choroby. Pozor! Neřeší problém alergie jako takové.

 

OPAR - Jedna z nejúčinnějších aplikací. Pokud se bolestivá oblast ozáří ještě před výsevem puchýřků, opar se zpravidla vůbec neobjeví. Pokud klientka s oparem již přijde, obvykle se do několika hodin po ozáření na oparu vytvoří stroupek a vyhne se tak nepříjemným mokvavým projevům.

Vrásky a ochablá pleť

VRÁSKY- Laser přispívá ke zlepšení kondice pokožky, k její větší pružnosti a elasticitě.  Pleť se celkově zklidní, zlepší se její vzhled, vypne se,

vyhladí a dosáhne se odstranění drobných defektů. Záleží na stavu pleti klientky. 

Aplikace po kosmetických procedůrách

DEPILACE - Aplikace laseru ihned po depilaci voskem výrazně zklidní podrážděnou kůži. Nedochází k nežádoucím otokům, svědění a zčervenání.

 

HOJENÍ NEHTOVÝCH LŮŽEK - Laser úspěšně napraví následky i po aplikaci nail designu.

PERMANENTNÍ MAKEUP - Po mechanické penetraci pigmentu pod kůži laser regeneruje mikrojizvičky a zklidní podrážděnou kůži.

Poruchy pigmentace

Laser spolu s antipigmentovým gelem dokáže velmi dobře tyto skvrny zesvětlit. Není ovšem prevencí. Laser dodává energii látkám použitých v gelu, které zabranují vyplavování melaninu, řeší tedy problém komplexně. V tomto případě je ovšem nutná kúra 10 sezení a pravidelné nanášení gelu. Nejvíce pomáhá u skvrn získaných po neopatrném slunění, po porodu, po přechodu apod.

Kuperóza - Červené žilky

Biostimulační laser červené žilky neodstraní, to patří do rukou lékaře. Ve spojení s antikuperozním gelem ovšem dokáže posílit žilní stěny tak,

aby nedocházelo k praskání dalších. Navíc při kúře 10 sezení dochází k výraznému zesvětlení stávajících žilek.

Laser se používá i v případě zklidnění pleti po čištění, při přípravě na masáž a dalších procedurách. Plet se vždy oživí, bunky se pravidelně obnovují.

bottom of page